Skip to main content

Що і коли їсти?

В нашому коворкінгу можна не тільки працювати, а ще й дізнатись, як покращити власне здоров’я правильним харчуванням!  Ольга Дорош, спеціалістка зі здорового харчування та фітнес-тренерка, провела неймовірно цікаву лекцію з правильного харчування, де й показувала розміри порцій, що там повинно бути, і розтрощувала міфи.

Кількість отриманої інформації про правильне харчування била всі рекорди, за годинну лекції ми дізнались насправді, скільки води треба пити, скільки та яку їжу треба їсти, а також у якій кількості, як ваш вік і фізичні навантаження впливають на обсяги необхідної їжі.

Але те, що вразило найбільше, - це те, що здорове харчування не обов’язково несмачне й повної відмови від «щастя їжі» не потребує! Здорове харчування - це не позбавлення радості життя й ваших улюблених смаколиків. Бо, якщо ви не будете отримувати звичного задоволення від їжі, то найкраще, що станеться, - це ваша дієте закінчиться через тиждень-два. Але все одно це - деяка корекція та, звісно, зусилля, які зроблять вас набагато здоровішим та сильнішим і, звісно, готовим до нових Вершин!

Target Group
Date / Time
15.08.2018 19:00 - 20:30 Uhr
PriceUAH
Free Places0
Event Location
Trainer