Skip to main content

Вітаміни і мінерали: з аптеки чи з продуктів

Cпеціаліст зі здорового харчування, Ольга Дорош, відкрила для нас багато корисної інформації про вітаміни і мінерали на третій лекції. Відвідувачі отримали відповіді на свої запитання щодо визначення їх необхідної кількості в організмі людини та продуктів, в яких їх найбільше!

            Окрім цікавих рецептів і рекомендацій щодо покращення та насичення свого раціону корисними продуктами, Ольга також ділилася цікавими історіями життя, що додавало лекції емоційного забарвлення.

            Важливою ця лекція могла б стати для вагітних чи молодих мам, Оля розповіла для чого потрібно вживати ті чи інші продукти та яка з них користь мамам і їх малюкам!

            Не варто забувати, що алкоголь, нікотин, кофеїн та антибіотики знижають ефективність чи навіть руйнують вітаміни, що так важливі нашому організму. Навіть 50 грам червоного вина можуть зашкодити Вам при неправильному харчуванні. Також, неабияк ускладнюють засвоєння вітамінів снодійні засоби, тож Оля вважає, варто спробувати все, а до медикаментів, які допомагають заснути, звертатися вже в останню чергу.

            До речі, а Ви знали, що молоко і фрукти/ягоди поєднувати не варто?) Отже, не забувайте піклуватися про свій організм та перевіряти його на забезпеченість вітамінами, це принесе користь не лише здоров’ю Ваших органів, а й відзначиться на шкірі та волоссі J

Target Group
Date / Time
29.08.2018 19:00 - 21:00 Uhr
PriceUAH
Free Places0
Event Location
Trainer